Ambalaj sektöründe hizmet vermekte olan TALAT KUTU çağımızın ihtiyaçlarının en önemli faktörü olan farklılık, kalite ve kısa zamanda ambalaj ihtiyaçlarınızın karşılanması gibi konulara gereken ilgiyi göstermeyi misyon edinmiş bir firmadır.

İstanbul Avcılarda Talat Group bünyesinde bir şirket olarak faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerimizi “doğru hedefe", “doğru zamanda", “doğru adımla" , “ulaşmak" ve ulaştırmak için sizlerle el ele vererek çalışmalarımızı birlikte sonuçlandırıyoruz.

Teknolojisiyle kendini yenilemeyi ilke edinmiş olan firmamız; eğitimli kadrosu, deneyimli teknik ekibi, tamamen bilgisayara entegre teknolojik makine ve donanımlarıyla, sektörde hak ettiği saygın yeri almıştır.

Daima yenilikçi ve araştırmacı gücümüzle müşterilerimize en iyiyi sunmak ilkemizdir.

2006'da yeni kurduğumuz kutu departmanımızla, tüketiciye en yüksek kaliteli kutu olan, gri mukavva sıvama kutularını hızlı ve hiç el değmeden yapabilecek tam otomatik makineler ile Türkiye'de büyük bir ilki daha gerçekleştirmiştir.Bunun yanında kağıt poşet, gömlek kutusu, ayakkabı kutusu gibi diğer malzemelerin de üretimine, yarım asırlık anlayış ve tecrübe ile devam etmektedir.